PC temizledikten sonra mavi ekran hatası

Dün bilgisayarımı güzelce temizledim. Elimde Intel Pentium 4.3 GHz işlemcim vardı onu da eskisiyle değiştirdim. Daha sonra güç kaynağını da değiştiridim, ne olduysa ondan sonra olmaya başladı. Bilgisayar çok yavaşladı, sürekli mavi ekran hatası vermeye başladı. İşlemcide bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çıkardığım bilgisayarda sorunsuz çalışıyordu. Sonra problemin Hard Diskte olduğunu düşündüm kablolarını sıkıca taktım ama sorun hala devam ediyor. Ne yapmalıyım?

drizzy drizzy (1)
6 yıl önce sordu

  • Birdahaki sefere başlıkları tamamen büyük yazmamaya özen göster. Ayrıca soruyu yazarken noktalama işaretlerine çok dikkat et @drizzy omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Mavi ekran hatası çözmenin sihirli bir aracı yok. Aşağıdaki linkte anlatılanları adım adım denemelisin:

Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür?

hakan hakan (15394)