Mavi ekran nasıl düzelir ?

Dün akşam lenovo ideapad 510 Mavi ekran hatası verdi ve tekrarlayıp duruyor. Güvenli modu açamadım. Formatsı bir yolu var mı lütfen yardım edin.

moskun moskun (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarında her hangi bir antivirüs programı kullanıyor musun?

    Bilgisayarın güncel mi?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      bildiğim kadarıyla elinizde herhangi bir format dvd/usb si varsa kuruluma gelmeden önce repair seçeneğini seçerseniz belki format atmadan sorununuzu halledebilirsiniz.Güvenli moddan giriş yaparmıyorsanız büyük ihtimal sistemden bazı windows için gerekli dosyalar hasar görmüş veya silinmiş olabilir.

      ardayilmazvarol ardayilmazvarol (12)