mavi ekran sorunu win8.1

​merhaba arkadaşlar, bilgisayarın kapağını kapatıp tekrar açtığımda karşıma mavi ekran çıkıyor.

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı, yeniden başlatılıyor.

page fault in non paged are(rtwlane.sys)

bu çıkıyor, sonra bilgisayar yeniden başlatılıyor. sadece kapağı kaldırdığımda bu çıkıyor karşıma. lütfen yardımcı olun.

hasanhhs hasanhhs (4)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    verdiğin bilgi için teşekkür ederim ancak laptopu aldığımda yanında cd yoktu,

    bi de bu anlattığınız ne yapıyor yükleme-ön yükleme anlayamadım.

    hasanhhs hasanhhs (4)
    8 yıl önce cevaplandı

    • bu başlangıç onarma seçeneği daha detaylı konuşmak için burdki porofilimde facabok linkim var acemiyiz 8 yıl önce