MAVİ EKRAN SORUNU

BAYADIR MAVİ EKRAN SORUNU ALIYORUM ARTIK BIKMIŞ DURUMDAYIM. KENDİM BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ MEZUNUYUM AMA ELİMDE Bİ CİHAZ VEYA PROGRAM OLMADIĞINDAN ÇÖZEMİYORUM BİR ANDA MAVİ EKRAN ALIYORUM DONMALAR OLUYOR BİLGİSAYARDA YAVAŞLAMALAR OLUYOR HANGİ DONANIM SORUNLU OLDUĞUNU NASIL ANLAYABİLİRİM ?
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

knnkndmrr knnkndmrr (1)
6 yıl önce sordu

  • Mesajını ve mesaj başlığını editleyip küçük harflerle yazmalısın. Böyle hem çirkin hemde ayıp yahu! İnternet platformunda büyük harflerle mesajlaşmak "bağırmak, bağırarak konuşmak" gibi anlaşılır. Bunları öğrenmek ve ona göre hareket etmek gerekir. temmuz 6 yıl önce