Mavi Ekran Veriyor Nedeni ne olabilir?

Durup dururken mavi ekran verdi nedeni ne olabilir yazılımdan kaynaklaşırmı mavi ekran?

knnkndmr10 knnkndmr10 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mavi ekran hatasının sebebi saymakla bitmez birçok hatadan kaynaklanabilir.Yeni kurduğun bir program varsa ondan kaynaklanabilir Veya bilgisayara ağır gelcek bir oyun,program yüklediysen bundanda kaynaklı olabilir.Format atmayı dene format attıktan sonra hayla devam ediyorsa donanımsal hata olduğunu gösterir.Kasanın içini açıp kontrol edin kapak açıkken bilgisayarı çalıştırıp bakın fanlar vs.. düzgün çalışıyormu diye.

    ardahd ardahd (631)