max payne 3 açılmıyor

Max Payne 3 bilgisayarımda kurulu fakat biraz oynadıktan sonra donuyor. Aynı şey call of duty 7 için de geçerli. Bilgisayarımın rami çok yüksek hard diskim (1 terabayt).

Max Payne 3 açılmama sorununun çözümü nedir?

il62 il62 (-1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Not: Çözümler alıntıdır bilginize.

    Play tuşuna bastıktan sonra Max Payne 3 çöküyor donuyor oyundan atıyor probleminin çözümü:

    Önce max payne’in yüklü olduğu klasöre gidiyoruz. Ve max payne 3 exe ye sağ tıklıyoruz. Uyumluluk’a gelip masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak özelliğini aktif ediyoruz. Ve problemimiz çözülüyor.

    Çok çekirdekli işlemcilerde ( Quad Core ) Max Payne 3 çökme kasma sorununun çözümü:

    Şu yöntemi deneyelim. Oyunu başlatalım ve alt tab ile oyunu aşağı alalım. Ve görev yöneticisini açıp işlemler bölümüne gelip max payne 3.exe yi bulalım ve sağ tıklayalım. Benzeşmeyi ayarla ya basalım ve sadece CPU 0 ve 1 ‘i seçelim. Yani oyunu çift çekirdek olarak oynatırsak problem çözülüyor.

    Max Payne 3 menü görünmüyor, Çoklu monitör probleminin çözümü:

    Bu problem genelde kasa birden fazla monitöre bağlı olduğu zaman karşımıza çıkıyor. Monitörlerden birini devre dışı bırakalım veya oyunu window mode‘da açmayı deneyelim. Problemimiz çözülecektir.

    Max Payne 3 yüklenemiyor hatasının çözümü:

    Oyunu daha önce yüklediyseniz ve tekrar yüklemeye çalışyorsanız önceden yüklediğiniz oyunu tamamen tüm dosyalarını registry'lerini uninstall yapmanız lazım. Oyunu daha sonra yeniden yüklemeye çalışın.

    Intel HD Ekran kartında Max Payne 3 ün çökme probleminin çözümü:

    Bu sorunun da çözümü basit aslında. Bu problemi çözmenin en basit yöntemi ekran kartınızı tamamen kaldırıp tekrar yüklemeniz. İyi oyunlar.

    call of duty black ops için de bu linkteki çözümü deneyiniz:

    http://www.izlesene.com/video/call-of-duty-black-ops-kasma-sorununa-cozum/2892535

    saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)