Mazuki.dll nedir? Mazuki.dll virüs mü?

C:\Program Data altında veya doğrudan C:\ sürücüsü içinde bulunan mazuki.dll dosyası virüs mü?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mazuki.dll dosyası Virscan.org adresine göre virüs ya da zararlı yazılm değildir.

    32 bit taşınabilir çalıştırılabilir dosya kütüphanesidir.  Bu dosya tek başına çalışmaz Fakat başka yazılımlar tarafından  kullanılıyor olabilir.

    Sisteminizde virüsden şüpheleniyorsanız  bilgisayarınızı anti virüs yazılımı ile taratabilirsiniz.

    Windows 8 -Windows 7 için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı adresinden ücretsiz bir antivirüs yazılımı indirebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)