McAfee Antivirüs Plus vs. McAfee Total Protection: Hangisi daha iyi?

 McAfee Antivirus Plus Programı iyimi  yada  McAfee Total Protection programımı iyi hangisi iyi

kemal00 kemal00 (24)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    McAfeeTotal Protection, McAfeeAntiVirus Plus programının tüm özelliklerine sahip.

    McAfeeTotal Protection uygulamasında antivirüs özelliğine ek şunlar var:

    • Safe Family (çocukların daha güvenli internete erişebilmesi için bir uygulama)
    • McAfee File Lock (dosyalarını oluşturabileceğin gizli kasalara yerleştirmeni sağlayan bir program)
    • Anti-SPAM Güvenlik (istenmeyen eposta güvenliği programı)
    • True Key identity manager (Parola ve kullanıcı adlarını depolayabilmen için bir uygulama)

    Eğer yukarıdaki özellikler işine yaramıyoraa McAfeeAntiVirus Plus seçebilirsin. Eğer bu özellikler sana lazımsa McAfeeTotal Protection kullan.

    Virüs koruması anlamında her ikisi de aynı.

    murat murat (12492)