mcafee internet security karantinaya alınan dosyayı güvenilir nasıl yapılır

mcafee internet security güvenilir bir siteden dosya indirdim.Dosyayı sürekli karantinaya alıyor.Geri yükle dediğimde ise tekrar bilgisayara yüklüyor ve hemen geri siliniyor.Lütfen yardım edin.Her yolu denedim

hakkiata1 hakkiata1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    McAfee, karantinaya alınmış ve güvenilir öğeleri yönetme (tıkla)

    Problem çözümü: Taranmasını istemediğimiz dosya için (yada Karantinaya alınan dosya da olabilir) Gerçek Zamanlı Taramayı devre dışı bırakıp ilgili dosyayı McAfee arabiriminde Gezinti>Gezinti Merkezi>Dışlanan Dosyalar bölümüne ekliyoruz. Bu Karantinadaki dosya ise Gerçek Zamanlı Tarama devre dışı halde söz konusu dosyayı önce Geri yükle diyoruz ve daha sonrada yine Gezinti>Gezinti Merkezi>Dışlanan Dosyalar bölümüne ekliyoruz. Dışlanan Dosyalar bölümündeki dosyalar bundan sonra taranmıyacaktır. Artık Gerçek Zamanlı Taramayı yeniden etkinleştirerek normal faaliyetimize devam edebiliriz.

    Veya link alt kısmında Ayrıca bkz:

    Olası istenmeyen programları gözden geçirme (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)