McAfee Live Safe mi yoksa avast mı?

McAfee Live Safe mi daha iyi yoksa avast mı?

sadecemerakli sadecemerakli (9)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kaspersky Internet Security. Ücretsiz olarak Kaspersky Security Cloud Free.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Avast antivirüs programı olarak berbat ve çöp hiç sevmiyorum çünkü bilgisayarı aşırı derecede yavaşlatıyor ve hiç bir işe yaramıyor. Mcafee Avast'a göre iyi. Dediğiniz 2 antivirüs programından da iyi yazılımlar var.

      darkcrak darkcrak (5158)