McAfee Live Safe mi yoksa Kaspersky mı ev için daha iyi?

sadecemerakli sadecemerakli (9)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kasperksy yazılımını gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Ev için kullanılabilecek en iyi yazılımlardan birisi. Gerçek zamanlı koruma olarak rakiplerine göre daha iyi güvenlik sağlıyor.

    Bir çok bilgisayarda Mcafee yüklü olarak geliyor fakat bu yazılım ile anlaşmalı oldukları için yüklü olarak geliyor. Mcafee antivirüs yazılımı olarak iyi bir yazılım fakat Kaspersky bu koduna daha tecrübeli diyebilirim.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Benim de tercihim Kaspersky yönünde olur.

      hakan hakan (15409)