McAfee LiveSafe de güvenilir dosya seçme

mcaffe dosyamı karantinaya alıyor ama crack dosyası olduğu için virüslü olduğu için yapıyor bunu. güvelir öğelere bakıyorum boş ve öğe ekleme seçeneği yok yada ben göremiyorum yardımcı olablir misiniz

shiraikoocha shiraikoocha (17)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sen virüslü dosyayı bilgisayarına mı kaydetmek istiyorsun? Virüsü bilgisayara kaydetmek? Zararlı yazılımların artık bilgi çalma huyu da var. Ya verilerin şifrelenirse ne olacak? Onu düşündün mü? Ya kredi kartı bilgilerin falan çalınırsa?

    Karantinada belki öyle bir seçenek vardır. Ama dosyayı en azından VirusTotal'de tarat. Başına iş açma.

    kalemlik100 kalemlik100 (14)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Yanlış yazmışım virüslü değil crack dosyası olduğu için virüs uyarısı veriyor. Temiz dosya zaten shiraikoocha 6 yıl önce