Mcafee nasıl bir antivirüs programı?

Turk telekomun ücretsiz sundugu MCAFEE programı kullanışlımı ve güvenlimi yorumlarınızı bekliyorum.

kemal010 kemal010 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Kullanışlı ve güvenlidir, sıkıntı olmaz Benim Bilgisayarımdada var güzel bir program kullanmanı tavsiye ederim

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

      Mcafee güvenilir bir programdır.  Kullanabilirsin. Bilgisayarında yavaşlama, kasma gibi sorunlara yol açmıyorsa kullanmanda hiç bir sakınca yok.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        Ben senelerce -Windows Vista, 7, 8 ve 8.1 işletim sistemlerinde- Turktelekomun (ttnet'in) ücretsiz sundugu MCAFEE programını problemsiz ve memnuniyetle kullandım. Güvenilir bir antivirüs korumasıdır; sistemlere yük olmaz ve vazifesini başarıyla yapar.

        temmuz temmuz (12505)
        7 yıl önce cevaplandı

          teşekkürler yorumlar icin

          kemal010 kemal010 (1)