McAfee programını kaldırmama rağmen çalışıyor

    Toplam 3 Cevap

    Elektrikler kesik olduğu için dünden beri bakamadım. Sorun çözüldü mü? :)

    Intel Security True Key kaldırma konusunda belirtilen McAfee kaldırma yazılımını indirip onunla kaldırmayı dene. Bu yazılım bilgisayarda bulunan herhangi bir McAfee ürününü kaldırmanı sağlar.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    Paylaştığın görüntüde normalde hiçbir şey görülemiyor (seçilemiyor anlamında). Browserda %500 büyüterek baktım, yine tam seçemedim (görme fonksiyonlarımda zayıftır) ama herhalde durum "Durduruldu" şeklinde. Bu haliyle sistemde problem teşkil etmez, sisteme başka antivirüs yüklenmesi halinde çakışma çatışmada oluşturmaz ama herhalde sen bu antivirüs programını tam kaldıramadın veya hatalı kaldırım oldu. İstersen aynı antivirüsü yeniden yükle ve sonra yeniden kaldır. Kaldırırken bu defa önce antivirüs programını kapat ve programdan tamamen çık. Sonra uninstall et. Hatta daha temiz ve garantili kaldırmak için bu defa RevoUninstall programını kullan, bu sayede kaldırılmış programın sistemde artık bırakmamasını sağla, temiz kaldırım yap:

    Revo Uninstaller - gezginler (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Büyütebildiğim kadar büyüttüm :) https://i.hizliresim.com/A126Yz.png toprak34 6 yıl önce
    • Sağol @toprak34 Aferin iyi becemişsin :) temmuz 6 yıl önce

    https://i.hizliresim.com/NZVW7O.png  isterseniz tekrar buradan bakabilrsiinz sorun yapmaz diyorsanız kalmasının bi sakıncası varmı

    morganflex morganflex (40)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Dediğim gibi servis "Durduruldu" şeklinde görülüyor. Problem çıkarmaz ama elbette en sağlıklısı tamamen kaldırmak olur. Zira doğrudan bir problem çıkarmasa bile -sadece MacAfee'den kalıntılar değil- bütün uninstall edilen programların kalıntıları zamanla sistemde yavaşlama vb problemlere yol açar. Onun için tüm programların temiz kaldırımları tercih edilir, bunu sağlamak için windows işletim sistemlerinin standart program kaldırma araçlarıyla yetinilmeyip RevoUninstaller, iObitUninstaller vb üçüncü programlar kullanılması tavsiye edilir. temmuz 6 yıl önce
    • daha once zaten ben bunu iobituninstaller ile kaldırmıştım tekrar yükleyip tekrarmı sileyim şimdi morganflex 6 yıl önce
    • Ben sana gerekenlerin hepsini yazdım, sen kararını kendin ver. Tekrar tekrar sormanında anlatmanında gereği yok. Kolay gelsin. temmuz 6 yıl önce
    • teşekkurler temmuz ilgin için :) morganflex 6 yıl önce
    • Bir şey değil. temmuz 6 yıl önce