McAfee Security Scan Plus nedir, ne işe yarar?

McAfee Security Scan Plus nedir?

McAfee Security Scan Plus ne işe yarar?

McAfee Security Scan Plus programını kaldırmalı mıyım?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    McAfee Security Scan Plus nedir? McAfee Security Scan Plus ne işe yarar?

    McAfee Security Scan Plus, McAfee firmasının bir ürünü olup güvenilir bir yazılımdır.

    McAfee Security Scan Plus ücretsiz virüs tarama yazılımıdır. Virüs tespitinin yanında aynı zamanda sistem ayarlarınızı kontrol eder. Size firewall açık mı, yüklü bir antivirüs var mı gibi bilgileri sunar.

    Eğer virüs tespit ederse size McAfee ürünlerini önerir.

    Neden bilgisayarımda McAfee Security Scan Plus yüklü?

    Pek çok yeni bilgisayarda McAfee Security Scan Plus yüklü olarak gelir. Siz yüklememiş olsanız da bilgisayarınızda McAfee Security Scan Plus yüklü olabilir. McAfee şirketi, donanım üreticileri anlaşarak bu yazılımı bilgisayarlara yüklü olarak satılmasını sağlıyor.

    McAfee Security Scan Plus  gerekli mi? Kaldırsam sorun olur mu?

    McAfee Security Scan Plus uygulamasını kaldırabilirsiniz. Herhangi bir sorun olmaz. McAfee Security Scan Plus  gerekli bir program değildir.

    Her ne kadar faydalı bir program gibi görünse de sadece tespit değil temizleme de yapan pek çok ücretsiz ürün bulabilirsiniz. McAfee Security Scan Plus daha çok McAfee programlarını satmak için düşünülmüş bir araçtır.

    cemkara cemkara (4215)