Mcafee Webadvisor kaldırma

Google Chrome tarayıcımda mcafee webadvisor adında bir uygulama çalışıyor. Bir siteye girdiğimde çeşitli taramalar gerçekleştiriyor. Bazı indirmelerimi engelliyor. Mcafee Webadvisor nasıl kaldırılır? Mcafee Webadvisor uygulamasını kaldırmak istiyorum.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mcafee Webadvisor genelde ücretsiz yazılımlar ile birlikte yüklenen bir uygulama.  Mcafee Webadvisor zararlı web sitelerini tarar, zararlı içerik varsa sizi uyarır. Ama bazen bu durum can sıkıcı oluyor.

    Mcafee Webadvisor kaldırma için:

    • Önce Denetim Masası > Programlar  bölümünden Mcafee Webadvisor uygulamasını kaldırın.
    • Daha sonra Chrome tarayıcısının adres satırına şunu yazın ve enter tuşuna basın
      chrome://extensions/
      bölümüne gidin ve burada  Mcafee Webadvisor  eklentisini kaldırın.

    Bu işlemden sonra  Mcafee Webadvisor kaldırma tamamlanacaktır.

    murat murat (12492)