Mcafee'yi yükledikten sonra Chrome'de Yahoo arama motoru çıkıyor. Ne yapmam gerek?

Chrome a girdiğide direk yahoo nun arama motoru karşıma çıkıyor. Ayarlardan baktım mcafee diye bir şey yüzünden oluyormuş ben öyle bişey yüklemedim virüs olabilirmi.(ss atmada bir sıkıntı var galiba ss atamıyorum)

Chrome'yi açtıktan sonra yahoo arama mottoru açılıyor. Ne yapmam gerekiyor?

cahilplayer cahilplayer (9)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sen öyle bir şey yüklemedin ama yüklemiş olduğun programların yanında gelmiş McAfee. Arama motorunu google yap ve Mcafee'yi kaldır.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • SS bu şekilde atılmaz, ibb.co'ya gir oradan at linki. https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/ Bu linkteki programı indir çalıştır, çıkan pop-up'lar silinsin. hydra 3 yıl önce
    • sorunu çözdüm thanks cahilplayer 3 yıl önce
    • Sorun değil. hydra 3 yıl önce