McHackerWatchLib nedir

Merhaba,

Kayıt defterini incelerken "McHackerWatchLib" adında bir dosya buldum. Bu nedir? İnternette aratınca da çok bir şey çıkmıyor. Bunun ne olduğunu nasıl anlayabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    McAfee ile ilgili yani "McAfee cleanup tool". Bu virüs değildir yani silsen bişi olmaz silmesende bişi olmaz. Sanırsam bu dosya McAfee güncellemesi ile ilgili birşey gibi düşünüyorum.

    Kısa ve öz geçecek olursam virüs değildir ve bu regeditteki dosya McAfee ile ilgili dosyadır.

    darkcrak darkcrak (5168)