MEB'den Verilen GM E -Tab 5 Sorunu

Merhaba,

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan verilen tabletteki ".apk" indirme & kurma kısıtlamasından dolayı internetten .apk dosyalarını indirip açtığımda tabletime virüs bulaştı. Dosya Yöneticisi kayboldu gözükmüyor. Ve virüsle gelen 2 uygulama ( Çanak Okey , SexSlave ) uygulamaları kaldırılmıyor.Bunların silmeye çalıştım fakat ayarlar bölümündeki uygulamalarda kaldır seçeneği gözükmüyor.Tabletimi "Factory Reset" atsam dahi gitmedi , fabrika ayarlarınada geri yükledim. Lütfen en kısa sürede cevap bekliyorum.

konyali42 konyali42 (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle merhaba,

    Dosya yöneticisinin gözükmemesi bir güncelleme yüzünden gözükmemektedir.

    Uygulamaları kaldırmak istersen Clean Master kullanabilirsin.

    enes7534 enes7534 (13)
    8 yıl önce cevaplandı

      Dosya yöneticisi görünmüyor sorununuz cevaplanmış bir sorudur. Dosya Yöneticisi Görünmüyor linkine tıklayarak çözüm bulabilirsiniz.

      damlakoc damlakoc (1391)