MEB ENGELİ NASIL KALDIRILIR GÜNCEL PAYLAŞIM 2018

Milli eğitim bakanlığının isteğiyle okullarda internet hatlarında uygulanan yasak. sistem tarafından sakıncalı bulunan siteye girmek istediğinizde "bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, milli eğitim bakanlığı isteğiyle, türk telekom a.ş. tarafından engellenmiştir." şeklinde bir uyarı ile karşılaşırsınız. özellikle son dönemde bu filtre giderek daha da genişletiliyor, artık okul hatlarından neredeyse bütün video siteleri kapalı, online veya flash oyun siteleri kapalı, bahis, program sitelerinin çoğu, bir çok forum sitesi, tabiki cinsel içerikli siteler, ve çoğu blog siteleri engelli.

  • MEB ENGELİ KALDIRMA.
  • FATİH ENGELİ KALDIRMA.
  • FATİH AKILLI TAHTA ŞİFRESİNİ ÖĞRENME.
  • FATİH WİFİ ŞİFRESİNİ ÖĞRENME.
  • FATİH PROJESİ ADMİN ŞİFRESİ.

İŞTE TÜM BU SORUNLARINIZIN TAM MANASIYLA ÇÖZÜMÜNE MEB ENGELİ NASIL KALDIRILIR  ADLI MAKALEMDE ULAŞACAKSINIZ !!!

aztek aztek (-299)
6 yıl önce sordu

  • Site reklamı ve diğer kural ihlalleri sebebiyle 300 ceza puanı uygulanarak sitede mesajlaşması engellendi ve reklamı yapılan site adresi silindi. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

-1

ÖNEMLİ DUYURU; YUKARIDA BAHSETTİĞİMİZ SORUNLARINIZIN TÜM CEVAPLARI BU MAKALEMDE. ŞUANDA KULLANIMDA OLAN YENİ VE SINIRSIZ ERİŞİM SAĞLAYABİLECEĞİNİZ GÜNCEL PAYLAŞIMLAR İÇİN LÜTFEN WEP SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ (WEP SİTEMİZ FULL PAYLAŞIMLAR VE  BU ALANDA SANSÜRSÜZ WEP HİZMETLERİ KULLANDIRABİLMEK  İÇİN KURULMUŞTUR) TAKİPTE KALARAK ÖZGÜR BİR İNTERNET ERİŞİMİNİN TADINI ÇIKARABİLİRSİNİZ SAYGILARIMIZLA BY AZTEK.

  •      WEP SİTE LİNKİ: ...................................................
aztek aztek (-299)
6 yıl önce cevaplandı

  • Site reklamı ve diğer kural ihlalleri sebebiyle 300 ceza puanı uygulanarak sitede mesajlaşması engellendi ve reklamı yapılan site adresi silindi. temmuz 6 yıl önce

Kendi reklamını gayet iyi bir şekilde yapmışsın.Biz de yapalım reklamımızı bide makale nerde göremiyoruz

ses1842 ses1842 (64)
6 yıl önce cevaplandı

  • Site reklamı yapmak sitemiz kurallarının ihlalidir ve buna müsaade edilmez. Site üyeleri bununla alakalı gereken hassasiyet göstermelidir. temmuz 6 yıl önce
  • yukarıya baksana resmen kendi reklamını yapıyor :D ses1842 6 yıl önce