MEB güvenlik sistemi tarafından bloklandınız

merhaba notlarimi öğrenmek için eokula girdim biraz bakıp çıktım

MEBDEN BLOKLANDINIZ diye bir yazı çıktı altta yazanlar ise

vpn kullanmayın diyordu (kıslatma yaptım)

eğer siz yapmadıysnsız netwrökünüzden biri yapnıs olablr dedi.

ve eğer saldırı devam ederse dava açılacaktır vb birseyler yazdı. (tam anladim)

yardım edin lütfen.

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • meb dos mu atıyon :D eger dns veya vpn kullanmadan gir herkes için çıkıyor o krsn 6 yıl önce
  • bi aralar bende girmiştim gözüme çarptı ama baya oldu .. krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Önce şu soru sorma şekline bi' çeki düzen ver lütfen. Anladığım kadarıyla ortaokul veya lise öğrencisisin. Yazarken kelimeleri yutmak nedir? Düzgün bir Türkçe ile yazmak bu kadar zor olmamalı.

Teamviewer, VPN, DNS değiştirmek genelde bu soruna yol açabiliyor. Bir de bilgisayarına virüs taraması yapman gerekebilir. (Varsa) virüslerde böyle bir sorun oluşmasına yol açabilir.

İlgili çözümleri denedikten sonra 1 saat ile 1 gün arasında problem düzeliyor araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgilere göre.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • @farurhenho evet ortaokul :D vpn kulanıyordun kapattım girmeye calistim olmadı bundan olablr mı? temmuz2004 6 yıl önce
  • Olabilir. VPN'yi tamamen sil ve bir müddet bekle. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce