Meb'in verdiği E-Tab 5 drm sıfırlama

Merhaba arkadaşlar, tabletimdeki virüs ne yaptıysam silinmedi ve tek bir yol kaldı o da drm lisans sıfırlama. Eğer sıfırlarsam ne olur? Root sayılıp ceza alırmıyım?

hasan6 hasan6 (3)
8 yıl önce sordu

  • virüsü nasıl bulaştırdın tam olarak, link vererek anlatır mısın? Ben de bulaştırıp inceleyeyim. murat 8 yıl önce
  • Valla oyun indirirken geldi tablete format attıgım için link gitti hem kardeş bu virüs bizim okuldaki birçok kişiyede oldu idare bile bişey yapamıyo hasan6 8 yıl önce
  • Murat bey sen virüsün linkini istemiştinya pornclub.apk yaz çïkıyor hasan6 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

General Mobile E-tab 5 tabletinize bulaşmış olan virüs "PornClub" virüsüdür. Bu virüsün çözümü sitemizde mevcut. Bu sayfamızdaki adımları izleyerek GM E-tab 5 cihazınızdaki "PornClub" virüs sorununu çözebilirsiniz.

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce cevaplandı

    Selam tablete nasil uygulama atiyorsunuz anlatirmsn rootsuz atmissin zaten apk sanirim rica ediyorum solermsn !????

    ckmkreis ckmkreis (25)