Meb'in verdigi E-tab 5'e apk indirirken pornclub adlı virüs bulaştı silinmiyor

Oyun indirirken oyun yerine virüs yüklemişim ve bu virüsle beraberinde bir çok virüslü uygulama doldu tablete sürekli durduruldu hatası veriyor . Bütün virüs programlarını yükledim ve virüsü buluyor fakat sil deyince sistem programı diyor ve silmiyor.

hasan6 hasan6 (3)
8 yıl önce sordu

Toplam 5 Cevap

Yeni yayınladığımız çözümde PornClub virüsü temizlenebiliyor. PornClub nasıl temizlenir kesin çözüm:
PornClub virüsü nasıl temizlenir?

alattin alattin (16999)
8 yıl önce cevaplandı

    Birde format atmayı deneyin.Belki çözülebilir.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

      Tabletinizin ayarlar bölümüne geldikten sonra fabrika ayalarına dön veya sıfırla isminde seçenekler olması gerekiyor.Bu seçeneği kullanarak tabletinize reset işlemi uygulayabilirsiniz.Bu işlemden sonra tabletinizdeki tüm veriler silinir ve dolayısıyla temizlenmiş olur.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      8 yıl önce cevaplandı

        Format işe yaramiyor ben denedim 7-8 kere atim ama olmuyor bildiginiz bir şey varsa pls healp

        nuvaga nuvaga (1)
        8 yıl önce cevaplandı

        • Tabletinizi recovery bölümü üzerinden format (hard format) atmayı deneyin.Hard Format atarken sırasıyla; Wipe data factory reset Wipe cache işlemlerinden sonra tabletiniz tamamen silinmesi gerekli. ismailsarp 8 yıl önce

        öncelikle merhaba bu benim ilk yazım o yüzden ne kadar net olur bilemiyorum ama bu virüs beni çileden çıkardı internetten araştırdığım kadarı ile yaptığım çözümü anlatıyorum

        1.adım olarak Mobogiene 3.3.7'yi indirdim ben başkasında oluyor mu bilemem

        2.adım Mobogiene'deki one click root(tek tuş root sanırım)

        3.adım Google play'den ''System App Remover(ROOT) indirin ve pornclub virüsü ile beraber gelen programları kaldırın,rootlu olduğu için sorun çıkmayacaktır

        faruk635 faruk635 (1)