MEB interneti ile oyuna nasıl gireriz

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

mevlutkok mevlutkok (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biz telefondan Psiphon adlı VPN uygulamasını kullanarak giriyorduk. Hatta akıllı tahtaya da Psiphon kurarsanız girilmeyen yerlere rahatlıkla girebilirsiniz.

    orhandardagan orhandardagan (30)
    5 yıl önce cevaplandı

    • başka vpn programıda olabilirmi turbo vpn gibi mevlutkok 5 yıl önce
    • Liseden mezun olalı çok oldu, ayrıca denemediğim için bir şey diyemeyeceğim. orhandardagan 5 yıl önce