MEB sertifikası 3.kisi tarafından izleniyorsunuz

MEB sertifikasını yukledim  3.kisi tarafından izleniyorsunuz diyor gercekten izliyorlarmi VPN kullanan ise yarar mi

mevlutkok mevlutkok (5)
5 yıl önce sordu

  • Nerede yazıyor bu? ekran görüntüsü koyar mısın? hakan 5 yıl önce
  • @hakan doğru söylüyor nerede yazıyor ilk kez senden duyuyorum bunu @mevlutkok? darkcrak 5 yıl önce
  • tm göndericem mevlutkok 5 yıl önce
  • Fotogram atamadım ama aynısını buraya yazıcam e-postalarınız uygulamalarınız ve güvenli web siteleriniz dahil olmak üzere ağ etklinliğiniz üçüncü bir tarafça izlenebilir cihazınızda yüklü güvenilir bir kimlik bilgisi bunu mümkün kılmaktadır sonra güvenilen kimlik bilgisilerini kontrol et bastım fatihca meb sertifikasını sildiğimde geçiyor mevlutkok 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

"Ağ İzleme - E-postalarınız, uygulamalarınız ve güvenli web siteleriniz dahil olmak üzere ağ etkinliğiniz üçüncü bir tarafça izlenebilir. Cihazınızda yüklü güvenilir bir kimlik bilgisi bunu mümkün kılmaktadır."

Bu uyarı 3. kişi tarafından izleniyor değil "3. şahıslar tarafından izlenebilir" uyarısı. Sadece bir bilgi notu. İzlendiğine dair bir mesaj değil.

Yani mesajda diyor ki teknik olarak izlenebilirsiniz. Bu mümkün. Ama izlendiğiniz anlamına gelmiyor. İçin rahat olsun.

Elbette teknik olarak izlenebilirsin. VPN gizlilik sağlar. En azından hangi sitelere giriyorsun bunu gizleyebilirsin.

hakan hakan (15424)