Media Player Önerisi.

Selamun aleyküm

Size birşey danışmak istiyorum. Windows media player bazı videolarda seçenek bakımından kalite bakımından iyi değil. Media player önerilerinde bulunabilir misiniz?

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Gom Player fena değil. Oynatamadığı/çalamadığı medya formatıda yok gibi.

    GOM Player 2.3.3.5258 İndir (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • aklımdaki de o. daha iyisi var mı diye bi yoklamak istedim açıkçası. sağolun araz01 7 yıl önce
    • Bence daha iyisini aramaya gerek yok. Bu arada VLC'de fena değildir. temmuz 7 yıl önce

    VLC player önerebilirim ücretsiz bir program görüntü ve ses kalitesi iyi http://www.gezginler.net/indir/vlc-player.html

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Benim önerim VLC Player: VLC Player nedir, ne işe yarar  çok hızlı, sadece işini yapan ve başka eklentiye ihtiyaç duymadan tüm videoları oyanatan bir program.

      murat murat (12492)