Mediaget programı nasıl kaldırılır?

Mediaget programını kaldırmama rağmen her indirme işlemimde karşıma çıkmakta ve onu kurmadan indirme yapmayı imkansız kılmakta ne yapmalıyım? İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

selimcikim selimcikim (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    indirme yapmak istediğiniz sitede sayfasında birkaçtane daha link bulunur aynı program için onları deneyin

    veya başka sitelerden indirmeyi deneyin ben o şeklde sorunu çözüyorum

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kaldırılamayan programlar hakkında:

      Bazen sistemlerden programlar kaldırılsada programların yapısı,uninstall (Kaldırma dosyası)'nın hatalı oluşturulmuş olması genellikle beta,alpha uygulamalarında çıkan hatalı yapılar bug'lar ve işlevleri vb.özelliklerinden ötürü sistemlerde kalıntılar,dizinler,arka planda çalışan hizmetlere kadar sistemden kalkmazlar kaldırılmada sorun çıkarırlar.Uygulamaları kaldırma öncesinde programın çalışmadığından emin olmak,çalışıyor ise,kaldırmadan evvel programı kapatmak kaldırma işleminde kök dizinlerin,dll,registry girdilerininde sistemden tam anlamıyla kalkmasını sağlayarak olası hata risklerinide absorbe edecektir.

      Kaldırılması inatçı ve sorun yaratan uygulamalara yönelik,program tavsiyesi:

      Son zamanlarda popüler olarak bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen ileri düzey güçlü kaldırma aracı olan IOBit Uninstaller programını yükleyerek sisteminizden,program kaldırma işlemlerini bu uygulamayı kullanarak yaparsanız eğer,kaldırılacak olan programa ait,sağda solda bıraktığı izler,programlara ait olan ayar dosyaları,Localappdata,appdata,reg girdileri,kök dizinleride sistemden ana dosyalarla beraber tamamen kaldıracağından sorun yaşatmayacaktır sizede tavsiyem bu uygulama ile adı geçen media get'i sisteminizden tamamen kaldırabilirsiniz.Öyle zannediyorumki mediaget'i tekrar yükleyerek IOBit uninstaller'ın üzerinden kaldırmayı denemeniz sorununuza çözüm olacağı kanısındayım kendimde uzun süredir kullanmaktayım kolay gelsin saygılarımla.

      IOBit Uninstaller Hakkında Detaylı Bilgi

      Üretici firmanın anasayfası

      forjest forjest (101)