Mediamarkt IBAN numarası nedir?

Mediamarkt'tan havale/eft yöntemiyle bir laptop satın aldım. IBAN numarası sadece sipariş ekranımda belirdi.... Sitenin başka hiçbir yerinde bu numaraya tesadüf etmedim. Yarın sabah kendilerini arayıp IBAN numaralarını teyit ettirmeli miyim?

pikettiy pikettiy (10)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MediaMarkt IBAN Numarası:

    IBAN: TR080006200038200006296683

    Garanti Bankası, Bakırköy Kurumsal Şubesi, Şube Kodu: 382, Hesap No: 6296683

    Önemli Uyarı!

    Yapacağınız Havale/EFT’lerde Alıcı İsmine "Media Markt Turkey Tic. Ltd. Şti.", açıklama kısmına 8 haneli SİPARİŞ NUMARANIZI girmeniz gerekmektedir. (Sipariş numaranızı, ödemeyi tamamladıktan sonra size gelecek e-postada bulabilirsiniz.)

    Ödemenizi siparişinizi tamamladıktan sonra, 24 saat içinde yapmanız gerekmektedir. MediaMarkt 24 saat içerisinde ödemesi yapılmayan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

    murat murat (12492)