Medyambiz.net güvenilir mi?

instagram takipçisi satın alacaktım. Reklamlarda Medyambiz.net diye bir site çıktı. Diğer sitelere göre çok ucuz takipçi satıyorlar.  Satın alma yapmadan size sormak istedim. Daha önce instagramda instagram takipçi satın alma siteleri videonuzu izlemiştim. Medyambiz.net güvenilir mi? Bilginiz var mı?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siteyi inceledim. Site güvenilir gelmedi. Telefon numarası, adres gibi bilgiler yok.  Para verip hizmet satın alıyorsanız bu tür bilgilerin olmasını beklersiniz.

    Ayrıca Şikayet sitelerinde Medyambiz.net sitesi ile ilgili şikayetler var.  Takipçi satın almışlar ama takipçi gelmemiş. Bu tür sitelere güven olmaz.

    murat murat (12492)