Mega bulut depolamasında veri silinmiyor

Mega buluta aktardığım ders videolarını remove yaptığım halde silinmiyor sizce sorun nedir ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hata nedir , yani siliyorsun da bir uyarı ekranı felan veriyor mu yoksa bir işlem yapmıyor mu ?

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • yok yapmıyor sadece yüklenme ekranı geliyor yuvarlak şekilde o kadar ama sürekli dönüyor lucas77 4 yıl önce
    • İlginç. kullanıcı adı ve şifrende problem olabilir. Başka fikrim yok :) huseyinkkamer 4 yıl önce