Mega Cloud Sistemi Hakkında.

Arkadaşlar ben mega cloud sistemi kullanıyorum uygulamasını indirdim bilgisayara giriş yaptım daha sonra belgelerim bölümüne MEGASync dosyası geldi içine attıklarımı megaya yüklüyor ama sorum şu içine atığım dosyalar  boyut olarak disk kapasını yer mı MEGASync dosyasına sağ tıklayıp ozellikler dedğimde boyutunu gösteriyor benım amacım megaya atıp bilgisayarda hafıza açmak fakat megaya atmam rağmen yinede boyutu etkilermi bilgisayar hafızasını biraz bilgi verir misiniz?

kadirelvan kadirelvan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bilgisayarındaki disk alanına kayıt edip syncye açmış oldugun alandaki veriler aynı zamanda senin de bilgisayarındaki depo alanından kullanır ofline oldugun zaman da kullanabilmen için. diskinden yer kaplamaması ve başka bir yerde yedekte tutmak istiyorsan megaserverinde senkronizazyon olmayan bir alan oluşturup orada saklamanız gerekli

    kedom kedom (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @kedom çok teşekkürler programı biraz karıştırdım anladım. kadirelvan 7 yıl önce