Mega dan indirdim sorun

Arkadaşlar ben megasync adlı programdan cod ghost u akşam başlatıp indiriyordum ve sabah baktığımda % 13 farklı bi indirmeye geçmiş çünki akşam % 53 dü arkadaşlar tekrar o kadar beklemek istemiyorum yardım edin nolur.

muratg muratg (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Internet Download Manager programı ile indir http://www.gezginler.net/indir/internet-download-manager.html

    film vs her istediğini  ve hızlı olarak indirir  tavsiye edrim

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bu gibi sorunlar için Download Manager yani indirme yöneticisi programlar kullanmalısın.  Candan'ın örnek gösterdiği gibi bir program ile indirmelerin hem daha az hatalı olur hem de indirmeler kaldığı yerden devam edebilir.

      Bir indirme yöneticisi kullanmıyorsan indirmen yarıda kalırsa kaldığı yerden devam edemezsin

      cemkara cemkara (4215)