memtest86 sonrası usb belleğimin hafızası 32 gb den 248 mb ye düştü

memtest86 sonrası bir baktım ki usb bellek 248 mb olmuş yardım ederseniz sevinirim

https://drive.google.com/file/d/1jbxdHjwVSsef7fO8bFbJ0UK-o432V3aa/view?usp=sharing

buda fotoğrafı

sadecemerakli sadecemerakli (9)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir araştırma yaptım ve şöyle bir çözüm buldum:

    1. Windows arama çubuğuna CMD yazıp yönetici olarak çalıştırın.

    2. "diskparkt" komutunu yazın (tırnak işaretleri hariç).

    3. "select disk 1" yazın (buraya disk numarasını yazmanız gerek yani sırayla d c e sürücüleri varsa ve sizin sürücünüz e ise siz komutun sonuna 1 değil de 3 yazacaksınız).

    4. "clean" yazın.

    5. "creat partition pirimary" yazın.

    6. "select partition 1" yazın ama buradaki 1 rakamını değiştirmeyin.

    6. "active" yazın.

    7. "format fs=fat32" yazın.

    8. "assign" yazın.

    9. "exit" yazın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      teşekkürler oldu

      sadecemerakli sadecemerakli (9)