menu content not available hatası

Call of duty Ghosts "menu content not available" hatası veriyor.

menu content not available hatasın çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    menu content not available hatasının çözümü için şunları deneyin:

    Call of Duty Ghosts Önbellek dosyalarını doğrulayın:

    1. Steam'i tamamen kapatın.
    2. Steam'i çalıştırmak için kullandığınız kısayolu sağ tuşla tıklayın
    3. Yönetici olarak çalıştırı seçin.
    4. Steam'i çalıştırın.
    5. Library  bölmünden, Call of Duty Ghosts  oyununu sağ tuşla tıklayın Properties seçin.
    6. Local files  sekmesine tıklayın ve  Verify integrity of game cache...  butonunu tıklayın.
    7. Steam Call of Duty Ghosts dosyalarının doğruluğunu kontrol edecektir.
    8. İşlem tamamlandığında pencere kendiliğinden kapanacaktır.

    Hâlâ menu content not available hatası alıyorsanız, Dili değiştirmeyi deneyin. Dil değiştirme bazı oyuncularsa menu content not available hatasına çözüm sağlamış.

    1. Steam hesabınıza girin.
    2. Library  bölmünden, Call of Duty Ghosts  oyununu sağ tuşla tıklayın Properties seçin.
    3. Language sekmesini tıklayın.
    4. Dil olarak ingilizce seçin.
    5. OK tıklayın

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

      Ben steamdan indirmedim sağlamindir den indirdim aynı hata var ne yapmalıyım

      mehmetbaba mehmetbaba (1)