Menüleri While Döndürme

  <?php

                           $kanal35tv = "SELECT * FROM menuler";
                             $menusor=mysqli_query($baglan,$kanal35tv);
                            while ($menucek=mysqli_fetch_array($menusor)){

                            ?>

                             <tr>
                                            <td>1</td>
                                            <td><?php echo $menucek["menu_ad"];?></td>
                                            <td><?php echo $menucek["menu_link"];?></td>
                                            <td><?php echo $menucek["menu_icon"];?></td>
                                        </tr>

                                <?php } ?>

kullanici447088 kullanici447088 (2)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Arkdaşlar ve Dostlar Sizin İçin Menü Yapsının Döndürme yani while Şekilde yapabirsiniz.

    Kanal35tv Dediği yer veri tabanı adı dır

    kullanici447088 kullanici447088 (2)