merhaba 1000 tl civarı hafızası yüksek bir telefon arıyorum,tavsiyeniz nelerdir,teşekkür ederim

merhaba;yarın general mobile gm 5 almayı düşünüyordum fakat cihaz hakkında hiç iç açıcı şeyler duymadım,sizce bu fiyatlarda (1000 tl gibi) hafızası yüksek başka hangi cihazı tavsiye edersiniz

volkann volkann (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    General mobile 5 Sistemi Şudur :

    1. İşletim SistemiAndroid 6.0 (Marshmallow)
    2. Pil Gücü3100 mAh
    3. Wi-Fi802.11 b/g/n
    4. NFCYok
    5. GPSVar
    6. Assisted GPSVar
    7. Mobil Bağlantı Hızı4.5G
    8. Kamera Çözünürlüğü13 MP
    9. Dahili Hafıza32 GB
    10. Arttırılabilir Hafıza128 GB'a kadar
    11. Ekran TipiIPS
    12. Ekran Çözünürlüğü1080 x 1920
    13. İşletim TürüAndroid
    14. Ekran Boyutu5,5 inç
    15. İşlemci Kapasitesi1,5 GHz Quad Core + 1.2 GHz Quad Core
    16. RAM Kapasitesi3 GB RAM

    Bende bunu Tavsiye Ederim Fakat şunları da Bir dene

    1.  LG G3
    2. Sony Xperia Z1
    3. LG V10
    4. HTC one m8 = 480 TL ye Aldim Orjinal
    5. Ama Ginede Sen GM 5 AL
    6.
    7.
    8. CEVABIMI ONAYLARSAN SEVİNİRİM :)

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Şunlarıda "dene", "araştır".. Hangisi? :) temmuz 7 yıl önce

    O fiyata alabilceğin en iyi telefon General Mobile GM5 Plus hızlı,her oyunu rahat oynayabilirsin,şarjı iyi dayanır.Eğer eski yorumları okuduysan ilk partında hatalar çok fazla fakat 2. 3. partlarda bu hataları düzeltip satışa çıkardıkları için sorunsuz oluyor.

    ardahd ardahd (631)