Merhaba arkadaşlar bazı online oyunlara bağlanamıyorum. Neden olabilir? Mesela gta 5

mustyfb mustyfb (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternetinde bir sorun olabilir. Bağlanamıyor derken ? GTA 5'i ücretsiz mi aldın yoska korsan olarak mı indirdin ? Bağlanırken hangi hatayla karşılaşıyorsunuz ?

    Edit : Bu hata rockstarın sunucularına bağlanamama hatası, milyonlarca kişi girmeye çalışıyor sunucular yetersiz geliyor, beklemekte fayda var kendiliğinden düzelir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ücretsiz mustyfb 3 yıl önce
    • hata bu the rockstar game services are unavailable right now hatası mustyfb 3 yıl önce
    • Epic den aldın yani ?= hydra 3 yıl önce
    • Modeme reset at hydra 3 yıl önce