merhaba arkadaşlar bir kaç oyun yükledikten sonra C:\Windows\system32\XINPUT1_3.dll hatası veriyor

 C\Windows\system32\XINPUT1_3.dll uygulaması windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor.Program özgün yükleme medyasına kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticisine veya yazılım satıcısına başvurun.Diye hata çıkıyor ve oyundan atıyor

kadirbey kadirbey (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google a XINPUT1_3.dll indir yaz indir sonra system32 nin içine at sorunun çözülecek tir

    sherteq sherteq (1)