Merhaba Benim Telefonum Lg g2 D801 Kore Modelidir Ve Fastboot Takili kaldi

Buyuk İhtimal Yanlis Twrp Veya Rom yaptik Dediginiz Tum İslemler Yapildi Ama Dowland Modu Acilip 1 Saniye sonra geri kapaniyor Yoksa Dowland Acilsa Dediginiz Gibi Acilacak Ne Yapmam Gerek Yardimlarinizi Bekliyorum

ylmazm ylmazm (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba dediğiniz işlemler yapıldı derken aşağıdaki konuyu mu kast ediyorsunuz, eğer aşağıdaki konuya gözatmadı iseniz konuya göz atmanızı öneririm.

    LG G2 Fastboot mode started udc_start() Sorunu nasıl çözülür ?

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Evet yazilan tum islemler yapildi ama dowland modu gelip geri kapaniyor ylmazm 7 yıl önce