merhaba, benim windows 7 şifremi unuttum

merhaba, benim windows 7 şifresini unuttum ve bana yaşam için hatırlayamıyorum. Ben bir şifre kurtarma diski yok ve ben sadece hesabım var benim computer..as admin duyuyorum.

pencereleri 7 şifresini sıfırlayabilirsiniz yolu vardır nedir?

peicollen peicollen (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows giriş şifresi sıfırlamak için bu programı indirin usb belleğe yazdırın bilgisayarı yeniden başlatın  bios tuşuna basın ve oluşturduğunuz  usb  üzerine gelin entra basın bir sayfa açılacak yönergeleri takip ederek sıfırlayabilirsiniz http://download.cnet.com/Lazesoft-Recovery-Suite-Home/3000-2094_4-75749925.html?part=dl-10055229&subj=dl&tag=button

    candan candan (4301)