Merhaba instagram 13 yaş sorunu için videonuzu izledim ve mail attım ve hemen cevap geldi incelemeye başlandığı yazıyordu. Ancak daha sonra gönderdiği

Merhaba instagram 13 yaş sorunu için videonuzu izledim ve mail attım ve hemen cevap geldi incelemeye başlandığı yazıyordu. Ancak daha sonra gönderdiğim mailimde instagram kullanıcı adımı yazmadığımı fark ettim. Yeniden kullacı adımıda yazıp tekrar mail attım. Fakat hala cevap gelmedi. Kullanıcı adımı yazmadığım için engelim kalkmazmı ne yapmam lazım. Kimlik resmimi attım ama mailde

kullanici964565 kullanici964565 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanıcı adına e-posta adresinden ulaşırlar. İncelemeye aldık düiyorlarsa incelemeye almışlardır. Yapman gereken tek şey beklemek.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)