merhaba instegram hesabim kapatildi formu dolduramiyorum isleminiz gerceklesmedi hatasi aliyorum yardiminizi rica ederim

merhaba instegram hesabim kapatildi formu dolduramiyorum isleminiz gerceklestirilemedi hatasi aliyorum yardimizi rica ederim

kullanici730164 kullanici730164 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm

    Bana sorarsan tekrardan göndermeyi dene formu bazen hatalar olabiliyor.

    2.Çözüm

    Halen daha gönderemiyorsan sayfayı yenile ve tekrardan formu doldur yine olmazsa

    3.Çözüm

    VPN ile gir ve formu doldurmayı dene

    4 Çözüm

    Bir kaç saat bekle ve tekrardan göndermeyi dene formu doldurup

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Kapatıldıysa geri açılması zor.

      • Yandex tarayıcısını aaçın ve Yandex VPN ile tekrar deneyin,
      • IP Adresinizi değiştirerek tekrar deneyin,
      • Farklı Cihazlardan, farklı IP adreslerinden tekrar tekrar deneyin,
      • Bilgisayardan formu doldurmayı deneyin.

      hydra hydra (3800)