Merhaba telefonum oppo a55. Wifi bağlantısında problem yaşıyorum. Evdeki herkese speed test yaptım wifi için. Onlar tam verim alırken ben alamıyorum.

Evdekilere speed test yaptım. Evin İnterneti 25megapiksel. Onlar 22-25 verim de güç alırken benim cihazımda 1 ile 12 arası değerler oluyor. 4 farklı Telefondan denedim hepsine hattımı da taktım ve tam verim aldım. Problem benim telefonumda ama sorun yazılımsal mı yoksa mekanik mi yoksa kendim 3 5 tuşa basıp halledebileceğim birşeymi bilmiyorum.

kullanici40119 kullanici40119 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dursun evden eve nakliyat firmamız Dursun evden eve nakliyat 1999 yılından günümüze evden eve taşımacılık, ofis büro taşımacılığı Dursun nakliyat. evden eve sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
    Kayseri Dursun evden eve nakliyat kayseri Dursun nakliyat kayseri Dursun evden eve nakliyat
    https://dursunevdenevenakliyat.com/
    https://www.dursunevdenevenakliyat.com

    dursunnakliyateve dursunnakliyateve (1)