Merhaba yıldızlı e-posta adresini bulmak mümkün mü?

Merhaba yıldızla yazılmış olan e-posta adresi nasıl bulabilirim .?

kullanici756121 kullanici756121 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bulamazsın onlar gerçekten yıldızdır ve arkalarında herhangi bir, rakam, harf, işaret, sembol bulunmamaktadır.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yıldızlı e-posta adresi bulunmaz.

      Çünkü a*****@g***.com gibi gösterilen e-posta adresinde  yıldız olan yerler şifreli değil. Bildiğin yıldız gerçekten.

      Bu yanılğı eski Windows sürümlerinden kaynaklanıyor. Windows işletim sisteminde saklı ve yıldız yıldız görünen şifreleri göstere programlar vardı. Buradaki yıldızların oradakiler gibi olduğunu düşünüyorlar.

      murat murat (12492)