Merhaba youtube da vpn açıldığında reklam değişir ve bağlanılan ülkenin reklamları çıkar bu durumda reklamları izlemek vpn açıldığı belli eder mi

Merhaba youtube da vpn açıldığında reklam değişir ve bağlanılan ülkenin reklamları çıkar bu durumda reklamları izlemek vpn açıldığı belli eder mi birden fazla olursa adsense hesabı riske girebilir mi?

sametozoglu sametozoglu (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar,

    Google, hesabınızın kapanmasına yol açacak şeyleri burada belirtmiş. Eğer siz Google'nın belirttiği kuralları ihlal ederseniz hesabınız kapanır.

    Ben şahsen sizin yaptığınız işlemde (VPN ile video izlemekte) bir sorun görmüyorum ancak önemli olan Google'ın bunu nasıl değerlendireceği. Örneğin yabancı bir ülkeye reklam verdiyseniz ve bu reklamda tıklanma arttırmak için bunu yapıyorsanız sorun olabilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)