Merhabalar C# SQllle İlgilenenler İçin Bir Bilgiye İhiyacım VAr

C# Asp.NETde sag taraftaki module tıkladıgımız sola Dogru Verileri Çekip Gösterecek ve işaretlenen Veriyi Taşıyıp Listeleyecek NAsıl Yapabilirim

e3e3e3 e3e3e3 (15)
8 yıl önce sordu

  • Daha önceki sorularınızı da kontrol ettim. Sorunlarınız ile ilgili çok az bilgi veriyorsunuz ve sorulara başlık yazarken doğrudan sorununuz ile alakalı daha açıklayıcı bir başlık seçin. Aynı şekilde sorularınıza düzgün cevap almak istiyorsanız soru detayında da olabildiğince fazla bilgi verin. Ayrıca soruları çok özensiz yazıyorsunuz. Bu soruyu okuyacak ve cevap verecek kişilere hiç kolaylık sağlamıyorsunuz. Yukarıda yazdığım hususları lütfen dikkate alın. Yoksa bu tür soruları silmek zorunda kalıyoruz. alattin 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorunuz açık değil ama,

Asp.Net'teki DataGridView ve DetailsView size yardımcı olacaktır.

oiscen oiscen (11)