Merhabalar Instagram Hesabimi Askıya Alıp Daha Sonra Kapattı.

Instagram kullanıcı adımi bir kaç gün önce değiştirerek Galatasaray Global yaptım isim değişikliği normalde anlık kabul edilir yalniz benim 24 saat sonra inceleme sonucunda kabul edildi ve ya spam nedeniyle ya da Galatasaray ifadesi geçmesi nedeniyle hesabımın askıya alındığı bildirimi geldi ve hesabıma kayıtlı telefon numaram üzerinden doğrulama yapıldığı ve inceleme başlatıldığı bildirimi geldi 24 saat sonucunda bugün hesabımin taklit hesaba yönelik olması nedeniyle kapatıldığı bildirimini aldım konuyla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekir hesap kapatıldığı için kullanıcı adı üzerinden Instagram mesaj gönderemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar..

muratusta61 muratusta61 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Böyle bir isim kullanarak hesabınızın kapatılması gayet normal bir durumdur, tavsiyem ismin sonuna bir harf koymanız.

    Örnek: "Galatasaray Globals" gibi.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Telif hakları sebebiyle bu tarz durumlar yaşanıyor. Bunun için biraz süslü bir kullanıcı almanızı öneririm.

      astrayos astrayos (141)