Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir.

WhatsApp uygulamasında mesaj bekleniyor bu biraz zaman alabilir mesajı alıyorum. Bu ne anlama geliyor?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir ne demek?

    Normal durumlarda WhatsApp mesajınız anlık olarak karşı tarafa iletilir. Eğer Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir. yazısını görüyorsanız ve uzunca bir süre bu mesaj kalıyorsa Whatsapp sunucularında sorun var demektir

    Örneğin şuan bu çözüm paylaşıldığında Whatsapp sunucuları sorun yaşadığı için kullanıcılar "Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir." mesajı ile karşılaşıyorlar.

    Size gönderilen bir mesaj yerine Mesaj bekleniyor. Bu biraz zaman alabilir mesajını görmek genelde Whatsapp sunucuları çökmüş demektir.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • düzeldi şuanda hakan 6 yıl önce
    • Twitter'da bu akşam saatlerinde dünya genelinde bir whatsapp problemi yaşandığından söz eden twitler vardı. Ben çok farkına varmadım. temmuz 6 yıl önce
    • 30dk kadar whatsapp sunucuları çalışmadı @temmuz murat 6 yıl önce