mesaj getrme programı

mesaj geri getirme programını satın aldım e mail adresine bi mesaj geldi ama ingilizce olduğu için hiç bi linke tıklamadım üç link vardı  bu program adresemi geliyor.  sizin tarafınızda bilgisayramı yüklencek  nasıl bişey bu hiç bi bilgim yok yardım edermisiniz lütfen

kullanici110608 kullanici110608 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi programı satın aldınız?  Programın adını yazsaydınız keşke.  Biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

      EaseUS Mobisaver for Android programı için sizin sayfanızdaki yazıdan  tıklayarak çıkan bu programı satın aldım. bide  sonunda vindows yazan bi program daha aldım ikisi aynı anda satın alındı

      kullanici110608 kullanici110608 (1)