Mesajlarımı geri yüklemek istiyorum

Merhaba

Silmiş olduğum mesajları bir program kullanarak nasıl yükleyebilirim? Telefonum iphone 5 fakat yedekleme yapmadım yardımcı olun lütfen

kayse kayse (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone silinen meajları geri getirmek ile ilgili çok fazla soru geliyor. Bu sebepten olabildiğince detaylı ve silinen mesajları nasıl geri getirebilirsiniz tüm yolları yazacağım.

    iPhone'da, iPhone 5, silinen mesajları geri almak için 3 yolunuz var:

    • iCloud üzerinden mesajları geri almak
    •  iTunes yedeği
    • 3. parti yazılım kullanmak.

    iPhone silinen mesajları geri alma yöntem 1:

    iPhone'da silinen mesajları iCloud üzerinden geri alabilmek için mesajları yedeklemiş olmanız gerekiyor.

    https://icloud.com üzerinden Apple Id ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

    iPhone silinen mesajları geri alma yöntem 2:

    iPhone silinen mesajları geri getirmek için ikinci seçenek  iTunes yedeklerinden silinen mesajları geri getirmek. Fakat burada da yine iTunes üzerinden daha önce yedek almış olmanız gerekiyor. Yedeğiniz yoksa bu seçenek de işinize yaramayacak.

    iPhone silinen mesajları geri alma yöntem 3:

    Bazı 3. parti yazılımlar ile silinen mesajları iPhone'da geri almak mümkün olabiliyor. iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 fark etmiyor. iPhone veri kurtarma yazılımlarına örnek olarak aşağıdaki programları söyleyebilirim.

    Bu programlar ücretli programlardır. Ücretsiz olanlarına rastlamadım.  Bu programların iki handikapı var:

    • Ücretli programlar
    • Silinen mesajların geri getirileceğine dair kesin bir garanti verilemiyor.

    Bir de burada: iPhone'da silinen mesajları geri getirmek daha önce çözüm paylaşan bir arkadaşın önerisi var. iPhone'da silinen mesajları geri getirmek için bu programı da deneyebilirsiniz. Dediğim gibi bu ücretli yazılımlar silinen mesajların geri getirileceğinin garantisini veremiyor.  Ki böyle bir şeyin garantisini verecek program olamaz zaten. Ancak şansınızı deneyebilirsiniz. Çünkü silinen mesajların üzerine başka veriler yazılmış olma ihtimali her zaman vardır.

    Yukarıdaki yazdıklarım iPad için de geçerlidir. Sonuç olarak IOS işletim sistemi olan tüm cihazlarda silinen mesajları geri getirmek için yapılabilecekler yukarıda yazdıklarım kadar.

    hakan hakan (15424)